Vaporizační pasta Squeeze

Vaporizační pasta SqueezeNovinka, která už na pohled vypadá doslova velmi lákavě. Pastelové barvy a konzistence ve formě pasty by tento výrobek řadila spíše jako povedenou art pomůcku. Ovšem modelování, či k jiným podobným aktivitám opravdu není určena. Jedná se o Vaporizační pastu Squeeze. Základem tohoto výrobku je materiál, který má schopnost udržet ochucenou tekutinu a při zahřívání ji uvolňuje ve formě hustého vonného kouře, který je zcela bez nikotinu. Pasta se jednoduše aplikuje do korunky vodní dýmky. Její nespornou výhodou je lehká a bezproblémová kombinovatelnost jednotlivých příchutí. 
Pokud ke kouření používáte raději tabákové výrobky vězte, že i vám Vaporizační pasta Squeeze může přinést další možnost kombinace a vzniku nových chutí. Tuto pastu můžete lehce zamíchat do tabáku. Nejenže získáte novou příchuť, ale tato kouřená směs bude produkovat hustější kouř.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení