Fantasia hraje prim

FantasiaHlavním znakem fantazie je novost kombinací, i když jejich zdrojem je již původní vnímaná skutečnost. Fantazie je základem tvůrčí činnosti člověka, kterému obohacuje život a někdy mu pomáhá uniknout z reality. Jak podobná je stručná charakteristika fantazie a novinky pod značkou s podobným názvem Fantasia, můžete posoudit sami.
Nejdříve vám představujeme nové minerální kamínky. Mezi mixy chutí se objevují tradiční ovocné příchutě, ale v pestré škále objevíte i netradiční a naprosto originální příchutě. Výhodou minerálních kamínků Fantasia je, že neobsahují nikotin, pouze melasu, která při zahřívání uvolňuje ochucenou páru.
Další novinkou této značky jsou uhlíky. Přírodní materiál, z kterého jsou vyrobeny, zajišťuje při kouření komfort, který násobí speciálně navržený tvar uhlíku. Kouřená směs se v místě položení uhlíku nepřehřívá a není nutno takzvaně cestovat po celé korunce.
Na třetí novinku s názvem značky Fantasia se můžete těšit v brzké době. Jejich pestrost se opravdu nezapře a budou v nabídce v 67 příchutích.

Používáme ověření věku Adulto