Blog

Krásná, jedinečná a ryze česká

Vodní dýmky Shisha Original MOODČeský křišťál a porcelán. Dvě komodity, které tvoří základ Exkluzivních vodních dýmek Shisha Original MOOD ručně vyráběných v České republice. Punc jedinečnosti jim dodávají již právě zmíněné materiály. Jsou prostě stylově vyvážené v čistém originálním designu. Součástí dýmek je proplachovatelná soft touch hadice, která má příjemný povrch a skvěle padne k dýmce. Tato řada má i LED světlo s RGB modulem na dálkové ovládání.

Pozor na výbuch svěžesti

Tabáky do vodní dýmky FumariJak jinak by se dalo charakterizovat ústřední motto „Strikingly fresh“, které provází tabáky do vodní dýmky značky Fumari. Originální a netradiční příchutě jsou nyní zamaskovány pod neméně originálními názvy, ale k výběru vám jistě napomohou produktové filtry v levém sloupci, kde můžete navolit příchuť, kterou preferujete.

Další zajímavé kousky Kaya ELOX

Nové vodní dýmky Kaya EloxVysoké a štíhlé eloxované těla, průhledné vázy, proplachovací hadice a ještě něco navíc – korunka s badchou. Tak jednoduše se dá charakterizovat většina nových modelů Kaya dýmek. Kromě již zmíněných průhledných váz jsou zde i modely s černými vázami a jak jinak jedna vyjímečka – dýmka Kaya ELOX 635CE XL Red 4S Black Spots má vázu černě průhlednou. Pokud máte u dýmky rádi společnost, pak si můžete zvolit variantu s dvěma vývody a dvěma pojistnými ventily. Jenoduchou záměnou těchto ventilů za redukce na další hadici získáte možnost napojení až 4 hadic. Tyto dýmky mají v názvu „4S“.

Uzavírka Zábrdovického mostu v Brně - aktualizace

uzavírka zábrdovického mostu 2018Výdejní místo na Zábrdovické 801/11 je v částečné okupaci přestavby Zábrdovického mostu. Přinášíme vám rady, jak vyzrát na dopravní omezení a zdárně se dostat až ke zmiňovanému výdejnímu místu.

Uzavírka Zábrdovického mostu v Brně

uzavírka zábrdovického mostu 2018Uzavírka Zábrdovického mostu se dotkne všech, kteří využívali osobního odběru v Brně. Již od pondělí 22.10.2018 začne jedna z nejkomplikovanějších uzavírek, které Brno zažilo a má trvat 15 měsíců, takže se nejedná o krátkodobou záležitost. Dotčena bude nejen osobní, ale i hromadná doprava. Jelikož přístup k výdejnímu místu leží přímo na Zábrdovické ulici a je v blízkosti rekonstrukce, již teď je jisté, že se dotkne i našeho výdejního místa. Prosím pozorně sledujte dopravní omezení.