Blog

Doručení do Vánoc

ShishastyleVánoce jsou pomalu za dveřmi zde je přehled přehled důležitých termínů, aby vám produkty z našeho internetového obchodu Shishastyle dorazily do Štědrého dne či po něm.

19. 12. 2022 - poslední den objednávek s garancí doručení do Vánoce pro služby DPD, Zásilkovna, Česká pošta a platbou online nebo na dobírku.

22. 12. 2022 - poslední den objednávek s garancí doručení do konce roku pro služby DPD, Zásilkovna, Česká pošta a platbou online nebo na dobírku.

23. 12. 2022 - když si uděláte objednávku do 11:00, můžete si ji u nás osobně vyzvednout na Zábrdovické 11 v Brně, a to nejpozději do 13:00. Je třeba vyčkat na potvrzovací email, že je vaše objednávka připravena k odběru. Pokud si objednané zboží osobně nevyzvednete, dejte nám prosím vědět, jestli vám je máme nachystat i po Novém roce. Z důvodu inventury totiž každou nevyzvednutou objednávku musíme stornovat.

Od 24. 12. 2022 do 5. 1. 2023 máme volno a nebude možný osobní odběr v Brně. Po vánočních svátcích nás totiž čeká zmíněná inventura. Objednávky, které k nám dorazí během Vánoc, pro vás budeme vyřizovat postupně od 6. ledna.

Rozdáváme podložky pod dýmky

Vánoční překvapení.

Čas před vánoci již tradičně patří k těm, kteří jedni milují a druzí nenávidí. Všude shon shánění dárků ale i příjemná vánoční atmosféra a krásná výzdoba. Ať patříte do kterékoli skupiny my chceme oslovit všechny. Náš tým pro vás přichystal překvapení, které jak doufáme pobaví a při troše štěstí pro vás i něco přinese. K rozdání mezi naše zákazníky máme nyní 15 podložek pod dýmky. Tyto podložky jsou vyrobeny ručně na zakázku na tuto akci. Uprostřed každé podložky je otvor, který slouží k umístění Led světýlka ( https://www.shishastyle.cz/led-svetlo-pro-vazu-7-cm/ ).

Podložky se budou rozdávat zcela zdarma při objednávce nad 2000 a šťastlivce, který v našem e-shopu mezi zbožím najde výherní obrázek s kódem. Ten stačí uvést do poznámky k objednávce, první kdo tento kód uvede dostane jednu z volných podložek.

Důležité upozornění

výpadky funkce e-shopuV pátek 26.8. 2022 bude od 13:000 z technických důvodů uzavřeno výdejní místo pro osobní odběry v Brně na Zábrdovické 801/11.

Děkujeme za pochopení a přejeme pohodové prázdninové dny.

Důležité upozornění

výpadky funkce e-shopuV pondělí 4.6. 2022 až do  středy 6. 6. 2022 bude z důvodu státních svátků a čerpání dovolené uzavřeno výdejní místo pro osobní odběry v Brně na Zábrdovické 801/11. V tuto dobu se taktéž nebudou odesílat objednávky. Všechny budou vyřizovány od čtvrtku 7. 6. 2022 další následující pracovní den v pořadí v jakém došly. Děkujeme za pochopení a přejeme pohodové prázdninové dny.

Důležité upozornění

výpadky funkce e-shopuV pátek 15. 4. 2022 a pondělí 18. 4. 2022 bude z důvodu státních svátků uzavřeno výdejní místo pro osobní odběry v Brně na Zábrdovické 801/11. V tuto dobu se taktéž nebudou odesílat objednávky. Všechny budou vyřizovány od úterka 19. 4. 2022 další následující pracovní den v pořadí v jakém došly. Děkujeme za pochopení a přejeme veselé Velikonoční svátky.

Důležité upozornění

výpadky funkce e-shopuV úterý 28. 9. 2021 bude z důvodu státního svátku uzavřeno výdejní místo pro osobní odběry v Brně na Zábrdovické 11/801. V tuto dobu se taktéž nebudou odesílat objednávky. Všechny budou vyřizovány od středy 29. 9. 2021 další následující pracovní den v pořadí v jakém došly. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný sváteční den.

Důležité upozornění

výpadky funkce e-shopuV pátek 2. 4. 2021 a pondělí 5. 4. 2021 bude z důvodu státních svátků uzavřeno výdejní místo pro osobní odběry v Brně na Zábrdovické 11/801. V tuto dobu se taktéž nebudou odesílat objednávky. Všechny budou vyřizovány od úterka 6. 4. 2021 další následující pracovní den v pořadí v jakém došly. Děkujeme za pochopení a přejeme veselé Velikonoční svátky.

Doručení do vánoc

Doručení do vánoc13. 12. 2020 - doporučené poslední datum pro provedení objednávky při volbě dopravy "Česká pošta, DPD, Zásilkovna" a platby "Dobírka nebo Platební kartou online"

20. 12. 2020 - poslední datum pro provedení objednávky s doručením mezi svátky

23. 12. 2020 - možnost objednání i vyzvednutí při volbě "Osobní odběr / Platební kartou online" na Zábrdovické 11 v Brně do 15:00. Objednávku je třeba udělat a přes platební bránu uhradit nejpozději do 12:00 a vyčkat na potvrzovací e-mail, že je vaše objednávka připravena k odběru

Objednávky přijaté po 23. 12. 2020 budou z důvodu vánočních svátků a inventur dodavatele vykrývány postupně od 7. 1. 2021, v pořadí, v jakém došly.

Zároveň upozorňujeme, že zmíněné termíny jsou deklarovány jednotlivými dopravci. Nezodpovídáme tedy za jejich dodržování.

Přejeme pohodové nakupování

Obnovení provozu výdejního místa

Preventivní opatřeníVážení zákazníci, s radostí oznamujeme, že výdejní místo v Brně v prostorách velkoobchodního dodavatele je opět dostupné. Z důvodu omezení kontaktu a za účelem snižení rizika přenosu infekce nadále přetrvávají určitá omezení. Osobní odběr probíhá pouze formou výdeje předem zaplacené objednávky, a to přede dveřmi výdejního místa. Výběr zboží na výdejním místě ani platba na místě momentálně nejsou možné. O tom, že zboží je připraveno k odběru, vás bude operátor informovat e-mailem.

Úpravy platí od pondělí 23. 11. 2020 do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Dočasné uzavření výdejního místa

Preventivní opatřeníVážení zákazníci, dovolujeme si Vás ujistit, že cítíme zodpovědnost postupovat v souladu s účelem krizového opatření. Taktéž jsme nuceni reagovat na preventivní opatření před šířením koronaviru COVID-19, které zavádí náš velkoobchodní dodavatel. Z toho důvodu přistupujeme k následujícím opatřením:

Z důvodu omezení kontaktu a za účelem snižení rizika přenosu infekce je do odvolání zrušen osobní odběr v Brně.

Úpravy platí od pondělí 22. 10. 2020 do odvolání.

Děkujeme za pochopení.