HC korunky - Cascade, Mikro a Bridge

HC Cascade korunkyPodzimní barevnost přírody je zcela výjimečná. Prolínání barev a jejich množství se objevuje v přírodě pouze v tomto období. Možná barvy podzimní přírody se staly inspirací pro barevnou paletu korunek HC.
Korunky Cascade Phunnel již v naší nabídce byly. Nyní byly doskladněny a navýšil se výběr barev. Teď si můžete volit mezi 9 barevnými variantami pod označením HC Cascade Phunnel.
Nejen barevná škála u těchto korunek je zcela nová. Korunky HC mají nyní další dvě nové produktové řady. HC Bridge a HC Mikro. Všechny korunky značky HC mají přes středový komín ochrannou keramickou pásku. Tento malý zlepšováček zabraňuje přilnutí alobalu ke středové vyvýšenině a zlešuje tak odvod kouře. Jednotlivé řady se od sebe liší velikostí a tvarem. Řada Bridge má miskovitý tvar korunky a pojme méně tabáku, jako vzor Cascade. Řada korunek s označením Mikro je, jak již samotný název napovídá, jejich zmenšeninou. Jsou celkově menší a zmenšen je i prostor na kouřenou směs.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení