Celoskleněné krásky - vodní dýmky Nebula

Vodní dýmky NebulaKdyž si dáte vyhledat  Wikipedií slovo nebula, tak zjistíte, že znamená více významů. V nabídce operuje hned 7 odlišností. Od literární ceny, kosmické lodi Star Treku, fenotypu, oplatku na lék přes kosmický útvar znamenající mlhovinu po lehký oční zákal či počítačovou hru. Další význam tohoto slova je nová značka vodních dýmek - Nebula. Ve Wikipedii se toto ještě neprojevilo, ale zásadní věc je, že je tu a stojí za pozornost.
Jaké jsou vodní dýmky Nebula a jak vypadají? Jejich základním výrobním materiálem se stalo sklo. Toto je použito nejen na tělo, vázu a ventily, ale dýmky Nebula mají i celoskleněnou korunku.  Součástí je silikonový šlauch, který vhodně doplňuje transparentní image této řady dýmek. Vodní dýmky Nebula Calypso a Telesto mají v základním prodejním vybavení praktický polstrovaný kufřík.

V novém zboží přibyly uhlíky Tom Cococha Diamond, který je z řady přírodních uhlíků a má až 85%-ní obsah pevného uhlí. Další novinkou je náhradní váza Top Mark Anat Painted 16 cm zelená.

Používáme ověření věku Adulto