Korunky

Nejprodávanější

Korunka Smokelab Turkish Facets
 
239 Kč
Korunka Smokelab Phunnel Euphoria
 
359 Kč
Korunka Smokelab Evil Black Plain
 
359 Kč
Korunka Tortuga Glaze Mona Orbit
 
399 Kč
Korunka Tortuga Glaze Kat Caramel
 
399 Kč
Korunka Smokelab Taiga 2.0 Evil
 
359 Kč
Korunka Smokelab Taiga Evil
 
359 Kč
Korunka Smokelab Phunnel Moon
 
359 Kč
Korunka Smokelab Evil Black Mini
 
359 Kč
Korunka Smokelab Evil Moon
 
359 Kč
2 položek celkem
Apple on Top sítko
189 Kč

Sítko na uhlíky Apple On Top

Kód: 01475300
Korunka pro vodní dýmky Apple on Top
Různé varianty
899 Kč

Luxusní korunka pro vodní dýmky ve tvaru jablka Apple on Top

Kód: 01332401

Korunka vodní dýmky plní jednu ze zásadních funkcí. Horní část má většinou miskovitý tvar, do kterého se vkládá kouřená směs ať jde o tabák, minerální kamínky či vaporizační pasty. Překryje se perforovaným alobalem na který se položí rozžhavený uhlík. Díky následné pyrolýze vzniká hustý kouř. Tento je odváděn následkem podtlaku středem korunky až k ústům kuřáka.
Korunky můžeme dělit podle materiálu, z nějž jsou vyrobeny, či podle tvaru. Podle použitého materiálu jsou na výběr korunky z keramiky, pyrexu, silikonu či kovu.
Podle tvaru můžete využít klasické korunky (otvory na odvod kouře jsou na dně), vypouklé korunky (dno je mírně vypouklé), Vortex korunky (uprostřed mají vyvýšeninu, která má po stranách otvory na odvod kouře), Phunell korunky (uprostřed je vyvýšenina, která má uprostřed jeden větší otvor na odvod kouře) u této korunky se ještě používá kovový klobouček, který ještě zvýší komfort této korunky, Flip korunky (umístění tabáku je takzvaně obráceně, tabák se dává nad uhlík do speciální části k tomu určené) a konečně speciální korunky.

Používáme ověření věku Adulto