Korunky

Nejprodávanější

Korunka Solaris Charon
Korunka Solaris
Kód: 01436701
 
od 299 Kč
Korunka Japona Hookah Samurai
 
799 Kč
Korunka Japona Hookah Butterfly
 
529 Kč
Korunka Japona Hookah Ego žlutá
 
679 Kč
Korunka Japona Hookah JS žlutá
 
539 Kč
Korunka Japona Hookah Mummy žlutá
 
649 Kč
Korunka Japona Hookah Turkish žlutá
 
539 Kč
1 položek celkem
Korunka pro vodní dýmky Apple on Top bílá
Různé varianty
799 Kč

Luxusní korunka pro vodní dýmky ve tvaru jablka Apple on Top

Kód: 01332401

Korunka vodní dýmky plní jednu ze zásadních funkcí. Horní část má většinou miskovitý tvar, do kterého se vkládá kouřená směs ať jde o tabák, minerální kamínky či vaporizační pasty. Překryje se perforovaným alobalem na který se položí rozžhavený uhlík. Díky následné pyrolýze vzniká hustý kouř. Tento je odváděn následkem podtlaku středem korunky až k ústům kuřáka.
Korunky můžeme dělit podle materiálu, z nějž jsou vyrobeny, či podle tvaru. Podle použitého materiálu jsou na výběr korunky z keramiky, pyrexu, silikonu či kovu.
Podle tvaru můžete využít klasické korunky (otvory na odvod kouře jsou na dně), vypouklé korunky (dno je mírně vypouklé), Vortex korunky (uprostřed mají vyvýšeninu, která má po stranách otvory na odvod kouře), Phunell korunky (uprostřed je vyvýšenina, která má uprostřed jeden větší otvor na odvod kouře) u této korunky se ještě používá kovový klobouček, který ještě zvýší komfort této korunky, Flip korunky (umístění tabáku je takzvaně obráceně, tabák se dává nad uhlík do speciální části k tomu určené) a konečně speciální korunky.