Korunka Tortuga Sculpture Black Jack

Kód: 01488804
Značka: Tortuga
699 Kč
Skladem (4 ks)
Keramická korunka pro vodní dýmky Tortuga Sculpture Black Jack s motivem hrdiny slavné pirátské ságy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní materiál, silné stěny, důkladné zpracování. Tři nejdůležitější faktory, které z korunky pro vodní dýmky dělají prvotřídní produkt. A všechny dokonale splňuje korunka Sculpture Black Jack ruské značky Tortuga.

Tortuga Sculpture Black Jack je ručně vyrobená silnostěnná korunka z kvalitního jílu. Pro lepší vodoodpudivé vlastnosti a zlepšení tahu je korunka pokrytá mléčnou vrstvou, která při vypalování krásně vyhladí její povrch a vyplní póry. Díky tomuto procesu korunku také následně snadněji vyčistíte.

Tortuga Sculpture Black Jack je kompatibilní s HMS Kaloud Lotus I+Kaloud Lotus II, Shishabucks Stratus, hookamon Nova a marvin heat control.

Do korunky se vejde 15-18 gramů tabáku jakéhokoliv typu.

Zavilé pirátské korunky

Korunka Sculpture Black Jack patří do tématické řady korunek s motivy slavné pirátské ságy Piráti z Karibiku, a představuje hlavní postavu celé ságy, kapitána Jacka Sparowa.

Červený šátek, dredy a copánky, tetování ve tvaru vlaštovky a pověstný kompas. Kdo by nepoznal Jacka Sparowa, kapitána bájné lodi Černá Perla. Ať už se snaží získat aztécké zlato, tajemnou truhlu mrtvého muže, pramen mládí nebo láhev rumu, vždycky se spoléhá na svůj důvtip a schopnost vyklouznout z každé ho průšvihu. Ačkoli jeho hygienické návyky jsou přinejmenším pochybné a hranice mezi jeho genialitou a šílenstvím často splývá, získal si miliony fanoušků po celém světě. Takže vzhůru na vlny, kapišto?!

Doplňkové parametry

Kategorie: Korunky
Barva: Hnědá
Typ korunky: Turecká
Spodní průměr: 2,6 - 3,0 cm
Kompatibilita: Shishabucks Stratus, Kaloud Lotus I+, marvin heat control, Kaloud Lotus II, hookamonk Nova
Značka: Tortuga
Výška [cm]: 14
Vnější průměr [cm]: 7,3
Vnitřní průměr [cm]: 5,6
Spodní průměr [cm]: 2,6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: