Korunka Tortuga Sculpture Barbossa

Kód: 01488801
Značka: Tortuga
699 Kč
Skladem (5 ks)
Keramická korunka pro vodní dýmky Tortuga Sculpture Barbossa s motivem hrdiny slavné pirátské ságy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní materiál, silné stěny, důkladné zpracování. Tři nejdůležitější faktory, které z korunky pro vodní dýmky dělají prvotřídní produkt. A všechny dokonale splňuje korunka Sculpture Barbossa ruské značky Tortuga.

Tortuga Sculpture Barbossa je ručně vyrobená silnostěnná korunka z kvalitního jílu. Pro lepší vodoodpudivé vlastnosti a zlepšení tahu je korunka pokrytá mléčnou vrstvou, která při vypalování krásně vyhladí její povrch a vyplní póry. Díky tomuto procesu korunku také následně snadněji vyčistíte.

Tortuga Sculpture Barbossa je kompatibilní s HMS Kaloud Lotus I+Kaloud Lotus II, Shishabucks Stratus, hookamon Nova a marvin heat control.

Do korunky se vejde 15-18 gramů tabáku jakéhokoliv typu.

Zavilé pirátské korunky

Korunka Sculpture Barbossa patří do tématické řady korunek s motivy slavné pirátské ságy Piráti z Karibiku, a představuje jednu z hlavních postav, kapitána Hectora Barbossu.

Jeden z pirátských vůdců, postrach moří, ctižádostivý, chytrý a každým coulem pirát. Taková je postava kapitána Barbossy, který se objevuje ve filmech o pirátech z Karibiku, a ačkoli v prvním díle coby kapitán legendární lodi Černá Perla vystupuje jako záporná postava, s dalšími díly si získal fanoušky svou neotřesitelnou odvahou a ve skrytu dobrosrdečnou povahou. Spolu se svým společníkem, opičákem Jackem, brázdí vody pirátských příběhů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Korunky
Barva: Hnědá
Typ korunky: Turecká
Spodní průměr: 2,6 - 3,0 cm
Kompatibilita: Shishabucks Stratus, Kaloud Lotus I+, marvin heat control, Kaloud Lotus II, hookamonk Nova
Značka: Tortuga
Výška [cm]: 14,5
Vnější průměr [cm]: 7,2
Vnitřní průměr [cm]: 6,2
Spodní průměr [cm]: 2,6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: