Uzavírka Zábrdovického mostu v Brně - aktualizace

uzavírka zábrdovického mostu 2018Výdejní místo na Zábrdovické 801/11 je v částečné okupaci přestavby Zábrdovického mostu. Přinášíme vám rady, jak vyzrát na dopravní omezení a zdárně se dostat až ke zmiňovanému výdejnímu místu.

Pokud cestujete směrem od Cejlu nebo Dětské nemocnice…
– pěšky byste se měli dostat přes stávající most až do dubna 2019. Poté by měl být přístup přes řeku zajištěn provizorní lávkou pro pěší.
– autem tudy neprojedete. Raději zvolte některou z objízdných tras.
– v případě jedné z tramvajových linek v okolí Cejlu a Vranovské můžete vystoupit na nejbližší zastávce (Francouzská) a dojít kousek po svých – je to opravdu jen kousek. :)

Pokud cestujete směrem od Staré osady nebo Životského…
– možná vás zaskočí značka zákazu vjezdu umístěná jen několik málo metrů od nás. Jestliže si k nám jedete vyzvednou zásilku nebo nakoupit zboží, nenechte se touto značkou odradit a směle k nám do areálu zajeďte.
– v případě hromadné dopravy máte možností, jak se k nám dopravit, více. Než abychom je všechny krkolomně vypisovali, doporučujeme si prohlédnout mapu Dopravního podniku města Brna nebo navštívit webové stránky Kopeme za Brno.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení