Použijte kód VYKURTO15 a ušetřete!

Stále je co objevovat! Pro všechny fanoušky vodních dýmek máme skvělou zprávu: právě probíhá nová akce na uhlíky a minerální kamínky do vodní dýmky! Aby vám kouření chutnalo ještě více, nabízíme možnost získat slevu 15% na tyto produkty. Jak na to? Je to jednoduché!

Použijte kód VYKURTO15 a ušetřete!

Vše, co musíte udělat, je při nákupu vložit kupon s kódem VYKURTO15 a automaticky vám bude odečteno 15% z ceny uhlíků a minerálních kamínků do vodní dýmky. Ať už máte rádi tradiční uhlíky nebo ty rychlozápalné. Pokud upřednostňujete minerální kamínky, teď je ideální příležitost je vyzkoušet za skvělou cenu.

Kvalitní uhlíky a minerální kamínky za skvělé ceny

Nabízíme širokou škálu uhlíků a minerálních kamínků pro vodní dýmky. Všechny naše produkty jsou vysoce kvalitní, takže si můžete být jisti, že s nimi dosáhnete toho nejlepšího výkonu a chuti. Ať už hledáte kokosáčky – přírodní kokosové uhlíky, rychlozápalné uhlíky, nebo minerální kamínky, nyní je ideální příležitost je zakoupit za zvýhodněné ceny.

Nečekejte, akce platí do 4.4.2024

Neztrácejte čas, tato skvělá nabídka je časově omezená! Kód VYKURTO15 můžete uplatnit až do 4.4.2024. Užijte si skvělou chuť a výkon našich uhlíků a minerálních kamínků za ještě lepší cenu.

Používáme ověření věku Adulto