Zvýšení stavu novinek o dalších 100 položek

Novinky Aladin

I když se člověk snaží sebevíc, přesto se někdy podaří malá nehoda v podobě rozbitého hrnku, či skleničky. Ovšem pokud se takováto nehoda vyvede na vodní dýmce, přesněji řečeno postiženou částí je váza, pak může nastat martyrium se sháněním nové vázy, aby plně nahradila tu původní a aby celá dýmka nepřišla o své autentické kouzlo. U nové řady Aladin Origins již nemusíte lomit rukama a pracně shánět náhradní vázu. V nabídce je jich dost, abyste bez problémů našli tu svoji.

Další novinkou je top na vodní dýmce a tím je korunka. Firma Aladin se snaží dovést korunku k co největší dokonalosti. Pod názvem Top Heat Reaktor Set se skrývá nejen korunka s specifickým technickým řešením, ale taktéž součástí tohoto setu je Heat Reaktor, který se nasazuje přímo na korunku a působí zároveň i jako tarbuš. Kovové provedení zvyšuje životnost celého setu a umožňuje využít konstrukčních vychytávek, které by na keramické korunce byly těžko proveditelné. V korunce jsou s vnitřní strany stěny korunky otvory na odvod vzniklého kouře. Kvůli správnému umístění Heat reaktoru je uprostřed stabilizační tyčinka.

Milovníkům kouření bez nikotinu vyjde nové zboží taktéž vstříc. Nové příchutě minerálních kamínků Ice Rock zajisté přijdou vhod.

Dalšími položkami v novinkách jsou přírodní bambusové uhlíky Bamboocha a kokosové uhlíky CoAla. Jejich výhody jsou snad notoricky známé. Kdo je nevyzkoušel, tak přichází o mnohá potěšení z čistoty výsledného kouře.

V tolika nových položkách by se neměly ztratit plynové žhaviče Hookah Flame, které přírodní uhlíky pomohou rozpálit během krátké chvilky. Mají vyměnitelné kartuše (náplně) a určitě je, kromě žhavení uhlíku, můžete využít i k ohřevu jídla při kempování. Je prostě skladný a můžete ho mít všude po ruce.

 

Používáme ověření věku Adulto