Vruboun posvátný na vodních dýmkách Kaya

Kaya nové zbožíTento brouk, všemi známý spíše pod názvem Skarabeus, byl ve starověkém Egyptě uznáván jako symbol slunečního cyklu a znamenal znovuzrození, neboli stále se opakující vzkříšení. V tarotu je Skarabeus symbolem vycházejícího slunce, všemocného Stvořitele a ochráncem před zlem. Moc tohoto symbolu dává majiteli bohatství a štěstí a ochraňuje před zlem.
Symbol Skarabea si zřejmě nevybrala náhodně ani značka Kaya. Neustálá inovace a tvoření nových a nových produktů plně koresponduje s podstatou symbolu Scarabea, kterého má značka Kaya ve svém logu. V novém zboží vynikají vodní dýmky Inox, které upoutají svou jednoduchostí a zároveň velmi moderním vzhledem. Mají propracovaný a osvědčený bajonetový spoj mezi tělem a vázou vodní dýmky. Žádné šroubování či pracné nasazování, jen jednoduchý klik a díly jsou pevně na svém místě. Nelze opomenout ani barevné sladění hadice a těla vodní dýmky. Je jedna z mála, která má nejen stříbrné tělo, ale k němu i stříbrnou hadici. Celý šlauch je zakončen úzkým hliníkovým náustkem Aluslim, a tak je barevná vyváženost kompletní.
Kdo zatouží mít další doplňky s logem Scarabea, pak může zvolit Heat Management či novou 18 cm tarbuš a 5,5 cm hygienické náustky Kaya. Ve výčtu novinek můžeme pokračovat, a to novým elektrickým žhavičem na přírodní uhlíky a nádherně barevnými korunkami Kaya Block Funnel, které lze barevně sladit se silikonovými šlauchy.
V řadě novinek nelze opomenout doplnění řady vodních dýmek Oduman o další kousek, a to Oduman N4 28 cm bílá.
Největší Titány si necháme na závěr. Nové cestovní vodní dýmky Hekkpipe. Dýmky malé velikostí, ale ohromné svou odolností, tentokrát v barevných variacích i luxusním provedení.

Používáme ověření věku Adulto