Vruboun posvátný na vodních dýmkách Kaya

Kaya nové zbožíTento brouk, všemi známý spíše pod názvem Skarabeus, byl ve starověkém Egyptě uznáván jako symbol slunečního cyklu a znamenal znovuzrození, neboli stále se opakující vzkříšení. V tarotu je Skarabeus symbolem vycházejícího slunce, všemocného Stvořitele a ochráncem před zlem. Moc tohoto symbolu dává majiteli bohatství a štěstí a ochraňuje před zlem.
Symbol Skarabea si zřejmě nevybrala náhodně ani značka Kaya. Neustálá inovace a tvoření nových a nových produktů plně koresponduje s podstatou symbolu Scarabea, kterého má značka Kaya ve svém logu. V novém zboží vynikají vodní dýmky Inox, které upoutají svou jednoduchostí a zároveň velmi moderním vzhledem. Mají propracovaný a osvědčený bajonetový spoj mezi tělem a vázou vodní dýmky. Žádné šroubování či pracné nasazování, jen jednoduchý klik a díly jsou pevně na svém místě. Nelze opomenout ani barevné sladění hadice a těla vodní dýmky. Je jedna z mála, která má nejen stříbrné tělo, ale k němu i stříbrnou hadici. Celý šlauch je zakončen úzkým hliníkovým náustkem Aluslim, a tak je barevná vyváženost kompletní.
Kdo zatouží mít další doplňky s logem Scarabea, pak může zvolit Heat Management či novou 18 cm tarbuš a 5,5 cm hygienické náustky Kaya. Ve výčtu novinek můžeme pokračovat, a to novým elektrickým žhavičem na přírodní uhlíky a nádherně barevnými korunkami Kaya Block Funnel, které lze barevně sladit se silikonovými šlauchy.
V řadě novinek nelze opomenout doplnění řady vodních dýmek Oduman o další kousek, a to Oduman N4 28 cm bílá.
Největší Titány si necháme na závěr. Nové cestovní vodní dýmky Hekkpipe. Dýmky malé velikostí, ale ohromné svou odolností, tentokrát v barevných variacích i luxusním provedení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení