Vodní dýmky Aladin Origins v prodeji

Aladin Origins

Bogota, Mogadishu, Berlin, Saigon, Lima, Bangkok, Bali. Co jméno, to vlastní design. Pokud by vám názvy byly důvěrně známé, pak vězte, že máte správný postřeh. Řady těchto dýmek jsou většinou pod názvy hlavních měst. Jak dalece jsou inspirovány městy samotnými, můžete posoudit sami.
Vodní dýmky Mogadishu doslova září neonovými barvami, povrch váz řady Berlin vytváří krásný popraskaný efekt, řada Saigon zaujme pestrými barvami a výraznými ornamenty, řada Lima vás unese jemnými vlnkami, řada Bali nabízí zdobení připomínající plamínky a zdobení řady Bangkok svým stylem odkazuje na asijskou metropoli. Všechny jsou krásné a každá jinak. Každá řada má kromě originálních váz i tvarově uzpůsobené tělo. Spolu s barevnou variací tvoří vyváženou symbiózu.
Po technické stránce inovativní dýmky řady Aladin Origins nezapřou svého výrobce. Spojení těla vodní dýmky a vázy je provedeno na závit. Perfektně sedí a zajišťují dobrou stabilitu. Součástí vodních dýmek Aladin Origins je pojistný ventil, který lze zaměnit za redukci pro vývod na další hadici. V prodejním balení, je samozřejmě vedle talířku a kleštiček, také korunka a hadice barevně sladěná s vázou.

Používáme ověření věku Adulto