Úžasné novinky firmy Sahara Smoke

Korunka pro vodní dýmky Sahara Smoke FlipNádherné zpracování, nápaditost designu a celková funkčnost  nových korunek pro vodní dýmky Sahara Smoke - Flip z dílny firmy Sahara Smoke prostě upoutají na první pohled. Korunky pro vodní dýmky Sahara Smoke Flip totiž přichází s novým řešením uspořádání tabáku a uhlíku. Do horní části korunky se vkládá tabák do vodních dýmek a do spodní části korunky se položí rozžhavený uhlík. K dokonalému tepelnému komfortu při kouření přispívá spodní část korunky, která má nastavitelnou výšku a tak lze jednoduchým posouváním dolů nebo nahoru měnit teplotu u tabáku. Uspořádání korunky a možnost nastavení vzdálenosti tabáku od uhlíku, umožňuje tabák pálit pomalu a zamezuje tak zbytečnému přepalování tabáku od přímého tepla uhlíku.
Mezi novým zbožím jsou také nové typy vodních dýmek Sahara Smoke. Zajisté Vás potěší nové náhradní vázy k vodním dýmkám Sahara Smoke, hadice k vodním dýmkám z kvalitní umělé kůže, elegantní korunky z tvrzeného odolného skla - pyrexu typu Vortex a velké Korunky pro vodní dýmky Sahara Smoke Goliath Vortex.
Další novinou jsou krásné Vodní dýmky Khanjar, které rozšíří řadu menších vodních dýmek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení