Tři sudičky - Xerses, Clones, Hoodz

NWO, Xerses, Clones, HoodzSlunná země na severu Afriky je kolébkou vodních dýmek, které se tu používaly odpradávna. Výroba se uchovala do dnešní doby a určitě neusnula na vavřínech. Značka Aladin, která je jednou z nejznámějších výrobců vodních dýmek se doslova vrhla na zdokonalování svých výrobků. Již nestačí klasický tvar a funkce, ale došlo i k využití nových materiálů. Například Malá vodní dýmka Aladin Pumpkin silikon má tělo a korunku vyrobenu z odolného silikonu a váza z plastu. Na cestování jako dělané. Podobné je to i s dýmečkou Aladin Acryl , která je zase celá z odolného acrylu.
Je pozitivní, že i vývojáři tohoto prodejního gigantu myslí na inovaci a nabízí novinky, které zlepšují komfort hlavně při obsluze a udržování vodní dýmky. Nyní je nově v nabídce vodní dýmka Aladin NWO, která diametrálně předčí dýmky stejné značky. Má pohodlné combat spojení vázy s tělem, frézované tělo z ušlechtilé oceli, skleněný náustek značky Magic glass a široký downstem zakončený difuzorem.
Aby novinek nebylo málo, přidáváme ještě ne jednu, ale hned 3 řady nových dýmek. Xerses , Clones, Hoodz. Jsou jako tři sudičky. Každá nadělí do budoucna dýmkám nějaké pozitiva. Pokud chcete zjistit jaké, projděte si jednotlivé řady.
Výčet prázdninových novinek by nebyl kompletní bez novinek značky Al Fakher. Nové vázy se stylovým logem ocení všichni, kterým se nedopatřením podařilo vázu rozbít.

Používáme ověření věku Adulto