Titáni mezi netabáky - Al Fakher Herbal

Bylinná směs Al Fakher HerbalJak jinak by se daly charakterizovat nové bylinné směsi firmy Al Fakher. Tato firma vyrábí tabáky do vodní dýmky. Ani oni neusnuli na vavřínech a snaží se výrobu inovovat a hledat další cestičky, jak svoji nabídku vylepšit. Tak se po boku tabákových výrobků objevil produkt, který nabízí již tolik známé příchutě v novém výrobku pod názvem Al Fakher Herbal. Ovšem při prozkoumání složení zjistíte, že neobsahují žádný tabák. Možná zkušený dýmkař řekne, že právě to nejdůležitější chybí, že bude chybět ten správný buzz. Jenže ne každý touží po účincích nikotinu. Tato řada se přímo nabízí pro chvíle pohody vyplněného voňavým svěžím kouřem, který se krásně nese prostorem.
Co můžete očekávat od Al Fakher Herbal? Asi snad každého zajímá, jak vlastně chutná, či voní? Chutná tak, jak voní - prostě skvěle. Samotná směs vypadá už i na pohled zajímavě.  Dalo by se říct, že je to směs stonků, semen a částí exotických rostlin, plná sladké melasy. Právě tato kombinace zaručuje plnou chuť, bez umělých podtónů, po celou dobu kouření a produkci opravdu slušného kouře. Bylinné směsi Al Fakher Herbal budou dostupné v balení 50 g a 200 g.
Pro tento typ bylinné směsi je vhodnější korunka typu Vortex, či Phunnel, které zamezí stékání ochucené melasy do těla dýmky a zvýší využitelnost kouřené směsi do poslední kapky.

Na tuto novinku se můžete těšit již koncem měsíce dubna 2014.

Používáme ověření věku Adulto