Tabáky Jeff's 7 Elements

Tabáky Jeff's 7 Elements.Sortiment tabáků do vodních dýmek se neustále rozšiřuje. Přichází nové technologie i postupy. Zdálo by se, že všechno už tu bylo a proto jsme potěšeni, že Vám můžeme představit úplnou novinku z řady tabáků pro vodní dýmky. Tabák Jeff's 7 Elements  je kompletně nová koncepce tabáku. V čem že se liší od ostatních a v čem je tak výjimečný a zvláštní? Prodejní balení obsahuje dvě hlavní složky. První složkou je prvotřídní suchý virginský tabák nakrácený na tu správnou velikost a druhou složkou je ochucené zvlhčovadlo Jeff's 7 Elements.
Postupem přípravy lze ovlivnit sílu výsledného tabáku. Suchý tabák se nejdříve namočí do teplé vody a pak řádně vymačká. Pokud upřednostňujete jemnější typy, pak tento úvodní postup opakujte ještě jednou. Po vyždímaní tabáku od zbytků vody se přidá zvlhčovadlo. Směs se promne mezi prsty a nechá odležet. Výrobce uvádí 30 minut, ale dobu doporučujeme prodloužit, aby melasa dostatečně prostoupila tabákovými listy (24 hodin). Kdo má rád silné typy tabáků, úvodní část postupu může vynechat a zvlhčovadlo dát přímo na suché tabákové listy. Z 20 g suchého tabáku Jeff's 7 Elements tak můžete získat 150 g kvalitního tabáku do vodní dýmky.
Tabák Jeff's 7 Elements bude opravdu podle vašich představ.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení