Symbióza korunek HC a tabáku Fumari

novinky značky OdumanKorunky HC jsou velmi oblíbené. Ideálně se hodí na melasované tabáky a třeba minerální kamínky. Jejich průchodnost kouře je zaručena typem korunky – Phunnel. Uprostřed korunky je vyvýšenina, která ústí do prostorného otvoru, který dým bezproblémově odvádí do dýmky. Vychytávkou značky HC je jakási hrazdička přes vrchní otvor, která zamezí přilnutí alobalu k otvoru. Korunky této značky jsou nejen pěkné na pohled, ale díky jejich konstrukci na nich skvěle sedí HMS udělátka (heat management systém – Kaloud Lotus, Kaya Block, marvin heat control, Shishabucks Stratus).
Do již zmíněných korunek se budou perfektně nabíjet nové příchutě tabáků Fumari, o kterých je známo, že jsou vysoce melasované tabáky. Doslova se topí v melase. Při použití v klasických korunkách mohou mít tendenci zatékat do těla dýmky. Elegantním řešením jsou korunky HC. Melasa, která zvyšuje dýmivost tabáku při kouření a je nositelem chuti, bude v korunkách HC využita do poslední kapky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení