Stále je co objevovat - nové zajímavé zboží

Novinky Aladin

Přírodních uhlíků není nikdy dost. Novinka kokosové uhlíky Tom Cococha Blue Flat nabízí jednu příjemnou změnu. Kromě toho, že mají jen 3 % zůstatkového popela a dobu žhnutí cca devadesát minut, je příjemný i jejich tvar. Místo půlení kostičky je fajn si prostě koupit tyto uhlíky. Rozměry 25 x 25 x 15 mm jsou prostě cool.
Přírodní uhlíky jsou super, ale mají jednu nevýhodu, kterou je nutno zmínit. Podstatně déle se rozpalují a je nutno s touto vlastností počítat. Další novinkou, která ulehčí od tohoto problému je elektrický žhavič CoAla. Stačí zapojit do zásuvky a do 10 minut máte uhlíky nažhaveny.
Další novinkou jsou nové příchutě vaporizačních past. Pokud jste ji ještě nestihli vyzkoušet, pak vřele doporučujeme. Nejen, že produkují nádherně voňavý kouř, ale i manipulace s nimi je jednoduchá a pokud ji použijete v kombinaci s tabákem, pak se můžete dobrat zajímavých chuťových zážitků. Nyní zase k této rodince vaporizačních past Hookah
Squezze přibyli další zástupci mňamek pod názvy Borůvka s Mátou, Kokosová čokoláda a Zelené jablko.
Poslední novinkou je hadice pro vodní dýmky Aladin Ahura černá, která je vhodná pro všechny vodní dýmky značky Aladin.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení