Skládací šlauch v našem e-shopu!

Skládací šlauch k vodní dýmce.Šlauch do vodní dýmky se skládá z hadice a dvou koncovek. Jednu koncovku (náustek) si vkládá kuřák do úst a druhá koncovka (konektor) se nasazuje do těla vodní dýmky. Novinky v sortimentu našeho e-shopu Shishastyle.cz vám umožní poskládat si svoji hadici k vodní dýmce.
Hlavní a nejdůležitější část celého šlauchu je právě hadice. V nabídce máme novinku proplachovatelné silikonové hadice v barvách - Hadice pro vodní dýmky silikonová čirá, Hadice pro vodní dýmky silikonová červená a Hadice pro vodní dýmky modrá.
Další částí je náustek. Zde si můžete vybrat hned z několika variant. Náustek Aladin Twister pro silikonové hadice, Náustek Aladin Crack pro silikonové hadice, Náustek Aladin Rail I pro silikonové hadice, Náustek Aladin Rail II pro silikonové hadice.
Aby byl šlauch kompletní potřebuje ještě koncovku k vodní dýmce – konektor. Nyní v nabídce – Konektor Shishakat k silikonové hadici.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení