S Haze je blaze

Tabák do vodní dýmky HazeTabák si dává kondiční tempa ve voňavé melase. Tak to je s nadsázkou, ale jisté je, že nový tabák do vodní dýmky značky Haze je opravdu hodně melasovaný. Sebevědomý slogan této značky – Simply the Best nenechá nikoho na pochybách, že americká značka Haze bojuje, jak jinak, o nejvyšší posty mezi ostatními tabáky do vodní dýmky. Silné, aromatické příchutě a hodně melasy slibují hodně velký zážitek. Není nic lepšího, než se přesvědčit osobně.Jak si tabák Haze vychutnat co nejlépe

Abyste z každé nabité korunky vyždímali maximum, doporučujeme řídit se následujícím návodem:

  1. • Před nabitím důkladně promíchejte tabákové listy s melasou. Melasu z tabáku neždímejte ani ji jinak nevysoušejte.
  2. • Pomocí prstů nadrobněte tabák do korunky lehce přes její okraj (tzv. fluff overpack).
  3. • Pokud používáte alobal, dbejte na to, aby byl přes korunku, respektive přes vyčnívající tabák dobře utěsněn a udělejte do něj párátkem nebo pokerem dírky. V případě použití HMS jej jednoduše položte na korunku. U obou variant by se měl tabák dotýkat povrchu alobalu nebo HMS.
  4. • Protřepejte korunku, aby v ní nebyly ucpané díry tabákem. Případně vyzkoušejte průchodnost nasátím ze spodku korunky.
  5. • Ujistěte se, že jsou uhlíky kompletně rozžhavené. Tabák Haze snáší žár o něco lépe než jiné tabáky, proto se nebojte použít o jeden uhlík víc, než běžně používáte. Vždy pokládejte uhlíky k okraji korunky - NIKDY ne doprostřed.
  6. • Nechejte tabák prohřát cca. 30-45 sekund, poté si můžete začít užívat skvěle chuti.

Pokud se vám zdá, že se chuť a kouř začíná po 30 minutách vytrácet, pravděpodobně nemá tabák dostatečný žár. Přidejte uhlíky nebo oklepejte od popela.

Používáme ověření věku Adulto