S Haze je blaze

Tabák do vodní dýmky HazeTabák si dává kondiční tempa ve voňavé melase. Tak to je s nadsázkou, ale jisté je, že nový tabák do vodní dýmky značky Haze je opravdu hodně melasovaný. Sebevědomý slogan této značky – Simply the Best nenechá nikoho na pochybách, že americká značka Haze bojuje, jak jinak, o nejvyšší posty mezi ostatními tabáky do vodní dýmky. Silné, aromatické příchutě a hodně melasy slibují hodně velký zážitek. Není nic lepšího, než se přesvědčit osobně.Jak si tabák Haze vychutnat co nejlépe

Abyste z každé nabité korunky vyždímali maximum, doporučujeme řídit se následujícím návodem:

  1. • Před nabitím důkladně promíchejte tabákové listy s melasou. Melasu z tabáku neždímejte ani ji jinak nevysoušejte.
  2. • Pomocí prstů nadrobněte tabák do korunky lehce přes její okraj (tzv. fluff overpack).
  3. • Pokud používáte alobal, dbejte na to, aby byl přes korunku, respektive přes vyčnívající tabák dobře utěsněn a udělejte do něj párátkem nebo pokerem dírky. V případě použití HMS jej jednoduše položte na korunku. U obou variant by se měl tabák dotýkat povrchu alobalu nebo HMS.
  4. • Protřepejte korunku, aby v ní nebyly ucpané díry tabákem. Případně vyzkoušejte průchodnost nasátím ze spodku korunky.
  5. • Ujistěte se, že jsou uhlíky kompletně rozžhavené. Tabák Haze snáší žár o něco lépe než jiné tabáky, proto se nebojte použít o jeden uhlík víc, než běžně používáte. Vždy pokládejte uhlíky k okraji korunky - NIKDY ne doprostřed.
  6. • Nechejte tabák prohřát cca. 30-45 sekund, poté si můžete začít užívat skvěle chuti.

Pokud se vám zdá, že se chuť a kouř začíná po 30 minutách vytrácet, pravděpodobně nemá tabák dostatečný žár. Přidejte uhlíky nebo oklepejte od popela.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení