Překvapení od Aladina

Novinky firmy Aladin

Svět pohádek je blízký takřka každému. Trochu nám připomíná hravé dětství plné bezstarostných her a dovádění. Kdo by nezatoužil mít doma třeba Aladinovu kouzelnou lampu. Vůbec je zvláštní, jak často, takřka denně jsme konfrontováni s našimi dětskými idoly.
Aladin je, kromě teda hlavního hrdiny jedné pohádky, i firma, která se zabývá výrobou vodních dýmek. Nové zboží, které je již v prodeji trochu naznačuje, že snad byla použita ona kouzelná lampa. Je jich totiž tolik, že budete mile překvapeni.
Začneme od vodních dýmek. Vodní dýmka Aladin Fatota a Vodní dýmka Minimi jsou zástupci malých dýmek. V nabídce nyní i jejich barevné variace.
A cože se to skrývá pod názvem Aladin Heat Reactor? Tak to je speciální tarbuš, do které se přímo vkládají uhlíky a slouží nejen jako závětří, ale zároveň jako sítko. Manipulaci usnadňuje odnimatelná rukojeť.
A v novinkách zdaleka nekončíme. Další oblíbenou komoditou jsou přírodní uhlíky do vodní dýmky, takže zajisté uvítáte hned tři novinky a to Uhlíky do vodní dýmky Forty-Four 44 mm Natural, Uhlíky do vodní dýmky Forty-Four 44 mm Natural KR 1 x 8 a Uhlíky do vodní dýmky Tom Coco 36 ks Flat.
K přírodním uhlíkům logicky patří i žhaviče, které je rychleji a pohodlněji rozpálí. Novinka Žhavič uhlíků do vodní dýmky Jetflame a Egg vám mohou být v tomto směru zdatnými pomocníky.
Na co by jsme neměli ve výčtu novinek zapomenout jsou krásné nové náustky a konektory a ještě jedna novinka, která v dnešní době nepřekvapí. Silikonová korunka Phunnel v oblíbené černé barvě. Korunka, která odolá nárazu a nepraskne - to všechno díky odolnému materiálu z něhož je vyrobena. Silikon, jako hlavní materiál, je použit i na dalším výrobku, který nové zboží Aladin přináší a tou je silikonová hadice, která je doslova základní součástí k sestavení vlastního proplachovatelného šlauchu k vodní dýmce. Stačí k ní vybrat konektor a náustek dle vlastního výběru a máte svoji vlastní hadici k vodní dýmce.
A jedna perlička na závěr. Vlastně to bude velká perla. Nový pomocník – Vzduchová pumpa Aladin. Je určena k jednoduchému roztahání dýmky. Její funkce ale není jen roztahání dýmky. Díky dvěma vývodům můžete tento přístroj použít i na profouknutí hadic. Může se stát i pomocníkem v domácnosti k nafukování matrací a podobně.

Používáme ověření věku Adulto