Podzimní nadílka vodních dýmek Kaya

Kaya novinky36 nových dýmek značky Kaya snad ani nelze přestavovat každou zvlášť. Každá něčím jiná a výjimečná. Přehlídka krásných těl, váz a designů. Ohledně konstrukčních detailů značka Kaya své výrobky neustále inovuje, a i když se zdá, že na dýmkách není co zlepšovat, tak se objeví další a další vychytávky.  Tak například označení v názvu dýmky KONIK neznamená, že dýmka při kouření skáče, či vydává zvuk kopyt koně. Jedná se o způsob provedení vývodu na korunku, který se nešroubuje, ale jednoduše vysouvá. Jednoznačně tak ulehčí umisťování talířku.
Při výběru nové dýmky doporučujeme zaměřit svoji pozornost na gely Beamer. Vypadají takřka jako gumoví medvídci. Voní i vypadají nádherně a takřka vybízejí k nakousnutí, ale nenechte se zmýlit. Tento výrobek je určen ke kouření ve vodní dýmce. Výhodou je, že neobsahují nikotin, tak jsou zdravější alternativou kouření.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení