Objednávkový maraton aneb kde to vázne

včasná expediceČas je jednou z komodit, které není nikdy dost. Každý se ji snaží ušetřit jak jen může. Předvánoční shon a tlačenice v obchodech vydrží jen silné povahy, a tak nákup v internetovém obchodě je řešením, které napadlo nejednoho z nás. Není důvod proč nevyužít výběru vánočních dárků z pohodlí domova. Paleta zboží v jednotlivých e-shopech je na vysoké úrovni. I obchodníci se snaží co nejvíce nabídnout a vyjít vstříc svým zákazníkům. Slevovými a prodejními akcemi se to v dnešních dnech jen hýří. Velký úspěch zaznamenal Den dopravy zdarma, Black Friday, který některé shopy prodloužily i na celý týden. Předvánoční nákupy ovšem začínají a tak jsou tu nové a nové akce Jako například Cyber Monday a podobné marketingové tahy.
Abychom vaše zásilky včas vyřídili a předali přepravci, byla expedice a příprava zásilek posílena o další pracovníky tak, aby stíhali zvýšený nápor objednávek. Ovšem ne všichni jsou adekvátně připraveni a dopravci zřejmě nepočítali s tak zvýšeným zájmem o tento způsob nakupování. Běžná dodací lhůta se díky přepravě může prodloužit, což z naší strany ovlivnit nemůžeme. Pokud vaše zásilka bude vykazovat velké časové zpoždění, doporučujeme zjistit podrobnosti u vámi zvoleného přepravce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení