Novinky značky Aladin a Al Fakher již v prodeji

novinky Al FakherMinimi – vodní dýmky, které by si zasloužily přívlastek dýmečky. Tyhle 36 cm krásky nebudete mít problém přenést. Jsou malé, skladné, praktické a co hlavně jsou levné. Spojení těla s vázou je provedeno na závit a přenášení je i proto bezpečnější a je zajištěna dokonalá těsnost. Součástí každé dýmky je korunka, talířek, štětka na tělo a kleště na uhlíky.

Just Heat žhavič na uhlíky - elektrický rozpalovač přírodních uhlíků přijde vhod. Zdatný a pohodlný pomocník s jednoduchým ovládáním. Za 10 minut jsou kokosáčky či bambusáčky rozpáleny a již je stačí jen položit na korunku.

Na přenášení žhavých uhlíků zaručeně přijde vhod stylový nosič uhlí pro vodní dýmky Al Fakher. Na manipulaci s uhlíky je určen i další novinka a to Kleště na uhlíky Al Fakher 17 cm.
Výčet novinek můžeme zakončit stejnou značkou. Al Fakher Fólie na korunku a jednorázová 160 cm dlouhá hadice stejné značky si jistě najdou své příznivce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení