Novinky firmy Kaya v plné kráse

Novinky firmy KayaFirma Kaya je známá svou jedinečnou strategií a to neustálou inovací svých výrobků. Nové zboží, které je již nyní v prodeji vás o tom jednoznačně přesvědčí. A že je z čeho vybírat je jisté. 
První místo ve výčtu novinek patří vodním dýmkám.  Krásné kousky s originálními vázami z masivního skla. Spojení těla vodní dýmky s vázou je na závit, což zajišťuje dokonalé utěsnění. Jednotlivé typy se od sebe liší nejen velikostí, tvarem, barvou ale kromě dalších odlišností v konstrukci i výbavou. Někdo uvítá, když si jednotlivé doplňky včetně hadic a korunky si může navolit sám, jiný dá přednost vodní dýmce, která již hadici i korunku má. Co všechno je součástí prodejního balení jednotlivých dýmek zjistíte jednoduše, dole v záložkách, v detailním náhledu u každého zboží.

Proplachovatelné hadice je sortiment, který nyní, díky novému zboží posílil o dvě typové řady a to Hadice pro vodní dýmky Kaya BASIC a Hadice pro vodní dýmky Ager.  Kromě toho, že tyto hadice jsou proplachovatelné, tak některé mohou ještě něco víc, než by se od pouhého šlauchu očekávalo. Například Hadice pro vodní dýmky Ager Ice nabízí chlazení kouře přímo v náustku!

Korunky pro vodní dýmky Kaya Phunnel. To je další zboží, které lze jen doporučit. Jedná se o korunky, které mají uprostřed části, kde se vkládá tabák, vyvýšeninu s otvorem. Za zmínku stojí právě ona zvláštní konstrukce. Vyvýšenina slouží k tomu, aby ochucovadlo z kouřené směsi, ať už je to tabák, či kamínky, nezatékalo do těla vodní dýmky.

Jako poslední ve výčtu nového zboží představujeme malé pomocníky - Redukce pro vodní dýmky Kaya a Kulička plastová. Toto zboží je coby do velikosti malé, ale díky právě těmto pomocníkům můžete z vodní dýmky Kaya udělat vodnici pro společné posezení s vašimi přáteli. Stačí nahradit pojistný ventil redukcí na připojení další hadice. U dýmek Kaya slouží plastová kulička jako samoucpávací mechanismus při souběžném kouření více kuřáků (vkládá se do redukce).

Používáme ověření věku Adulto