Není všechno zlato co se třpytí - mosazné novinky značky Kaya

Kaya novinkyMá zlatavý vzhled a používá se již od starověku. První předměty se začaly vyrábět v Egyptě a to složitým žíháním mědi s oxidem zinečnatým na dřevěném uhlí. Takto vzniklý kov - mosaz byla velmi drahá a proto sloužila k výrobě mincí a šperků.
Díky svým chemickým vlastnostem se používá dodnes. Již se upustilo od žíhání nad dřevěným uhlí. Moderní metody daly mosazné slitině mnoho tváří a tak vedle jednoduché mosazi přibyly ještě legované, které mají přídavky dalších prvků a tím se mění její vlastnosti.
Mosaz je použita i k výrobě těl nových vodních dýmek značky Kaya spolu s krásným zdobením dělají tyto dýmky velmi atraktivními. Ovšem kromě již zmíněných dýmek jsou v novém zboží i další položky, které doporučujeme nepřehlédout. Náhradní vázy, stylové náustky pro silikonové hadice Aluspike čisticí štětky, kokosové uhlí pod názvem Cocosflame a další zajímavé zboží.Stačí si prostě jen vybrat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení