Máte co přiložit?

Zomo kokosové uhlíky do vodní dýmkyJe až 2,5 kg velký dutý a nepukavý plod. Na povrchu tvrdý jako kámen a uvnitř bílý s příjemnou chutí. To vše je kokosový ořech. Lahodnou chuť kokosové dužiny zná snad každý, ale o dalším využití kokosu se zase toho moc neví. Kromě již známého strouhaného kokosu, který je hlavně cukrářskou pochutinou, se z dužiny kokosových ořechů lisuje kvalitní olej. Kdo chce zhubnout hurá na něj. Ve využití nepokulhávají i další části tohoto plodu. Z jejich kůry se získává kokosové textilní vlákno, které najde uplatnění ve zdravých matracích, či jako zahradní pomůcka.
Po veškerém tom využití všech částí kokosového ořechu nám zbyla ona tvrdá slupka. Vlastně velké hromady pěkně tvrdých skořápek. Lidé jsou koumáci. Z nevyužitých kokosových skořápek začali vyrábět přírodní uhlíky s výbornými užitnými vlastnostmi. Jak se jednotlivé značky od sebe liší? Bohužel testy tohoto typu neprovádíme a vycházíme s informacemi od výrobce. Jisté je, že kokosové uhlíky jsou zcela přírodní produkt, který neobsahuje žádné rychlozápalné směsi. Pomalu se rozpalují, ale odměnou je dlouhé žhnutí a málo zbytkového popela. Kolik skořápek se vejde do kostičky 25x25x25 mm u nových kokosových uhlíků Zomo fakt nevíme, ale hoří až 90 minut a věřte, že jejich výhřevnost ty rychlozápalné hravě strčí do kapsy.

V novém zboží je nutno představit další novinky značky Kaya. Hned 4 nové krásky. Pokud máte rádi novinky, pak si nelze nepovšimnout, že mezi nimi jsou i novinky s jedinečným způsobem nasazovaní korunky – systémem KONIK.

Úplnou novinkou jsou magnetické čističe Kong Clean. Pokud jste někdy vlastnili akvárko, tak věřte, že je to podobný princip ovšem bez rybiček. Rybičky samozřejmě ve váze vodní dýmky nemají co dělat! Jedna strana magnetu je ve vnitřku vázy a druhá vně. Posouváním magnetu – to teda musíte posouvat ručně – se stejně posunuje magnet i vevnitř a díky čisticí vrstvě vnitřek vázy pěkně vyčistí.

Používáme ověření věku Adulto