Kouzlo skleněných velikánů

Vodní dýmky Magic GlassNykty se svým synem sestupuje v noci a prochází se po zemi. Syn tiše a nepozorovaně sesílá na všechny živé tvory spánek, jenž všechny zbavuje starostí a trápení. Hypnos - jméno boha spánku, ze starých řeckých bájí, se stalo inspirací pro jednu z krásných vodních dýmek Magic Glass. I dalším vodním dýmkám této značky byly zřejmě inspirací jména velikánů starého Řecka. V názvu dýmek se objevuje bájná bohyně odplaty Nemesis, ničitelka Hydra, či obecně známý bůh moře Poseidon. Kromě řecké mytologie mají dýmky Magic Glass i své modernější názvy jako Aramis a Junior.
Základním materiálem z kterého jsou krásky Magic Glass vyrobeny je sklo. Skleněné části jsou ručně vyráběny. Precizní um sklářů se podpisuje na každém kousku těchto nádherných dýmek. Jsou to dýmky které budou dominatou Vašeho pokoje či obýváku. Nejvyšší skleněná dýmka v naší nabídce je bezesporu Magic Glass Aramis. Svými 79 cm výšky má co dohánět za svým filmovým hrdinou, ale ve své kategorii skleněných dýmek je jednoznačně velikán! Další dýmky ovšem za tímto obrem nijak nezaostávají a určitě si najdete svého silného zástupce.
V novém zboží můžete najít i působivé náustky taktéž značky Magic Glass a vychytávky typu skleněný tarbuš či Chytač melasy.

Používáme ověření věku Adulto