Ideální pár - Kaloud Lotus a Kaloud Samsaris

Kaloud Lotus a Kaloud SamsarisPředstavujeme vám jedinečný a výjimečný pár. Kaloud Lotus pro vodní dýmky a Kaloud Samasaris korunka pro vodní dýmky. Nyní v prodeji i na našem e-shopu. A co je činí výjimečnými? Nejdříve silikonová korunka Kaloud Samsaris. Konstrukce této jedinečné korunky umožňuje umístit hned několik příchutí kouřené směsi, či kamínků na dno korunky bez potřeby dalšího míchání a to díky tomu, že její dno je rozděleno zvláštní spirálou, jejíž další funkcí je zajistit optimální proudění rozžhaveného vzduchu z uhlíku. Pomocná ryska uvnitř korunky napomáhá k přesnému dávkování tabáku. Otvor na odvod kouře je umístěn uprostřed. A že se o tuto korunku nepopálíte je nasnadě. Je totiž vyrobena z odolného silikonu.
Druhý člen ideálního páru – Kaloud Lotus je tím pravým partnerem. Jeho tělo je vyrobeno z nejkvalitnějšího materiálu používaného ve výrobních technologiích leteckého i zdravotního průmyslu. Promyšlená konstrukce do nejmenšího detailu. Jedno nabití korunky tak vydrží mnohem déle a tabák se nepřepaluje. Po vložení uhlíku se takřka nemusíte o nic starat. Stačí si jen zlehka pohrávat s otevíráním či zavíráním přívodních komor a tím regulovat množství vzduchu a potažmo i teplotu uhlíků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení