Dovolte mi představit se

Vodní dýmky OdumanOduman jméno mé - jsem nová vodní dýmka, která má základ skleněný. Pevný základ mi tvoří opravdu široká váza. Tak se může i při mé malé výšce perfektně ochladit kouř, který vodou prochází. Musíte uznat, že mám styl a to není všechno. Mé kamarádky Vodní dýmky Farida a Khalebbo se také vyvedly. Je fakt že jim chybí můj moderní vzhled, ale zase vypadají jako z  pohádky. Zlaté i stříbrné zdobení jim prostě sluší.
Je fér zmínit se ještě o dalších kamarádkách a to jsou badchy na korunku, které dokonale nahrazují alobal a nové korunky na vodní dýmky.  Tyto korunky jsou povětšinou typ Phunell a některé dokonce s malou vychytávkou, aby se alobal nepřicucnul na komín. Je dost možné, že vás zaujme další známý ke kterému se hrdě hlásíme a jímž je Flavor Saver na korunku. Někdy prostě maličkosti poslouží stejně jako jejich obdobní velikáni. Přesvěčte se sami, že nové zboží je prostě pro každého.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení