Dost bylo čekání - Tabák Nubia a zvlhčovadlo Shishamix v prodeji

Tabák Nubia a zvlhčovadla ShishamixMáme pro vás příjemnou novinku. Tabák Nubia Shishamix je již v prodeji. V recenzích uživatelů sklízel tento tabák do vodních dýmek samý úspěch. Většina uživatelů si pochvalovala jeho jemné tóny příchutí korespondující s hustým dýmem.
Příjemné je i praktické prodejní balení. Plastová dóza perfektně uchová předvlhčený tabák. Skvěle poslouží ke smíchání se zvlhčovadlem. Tento set je zvolent tak, že obsahuje ten správný poměr zvlhčovadla a tabáku. Nemusíte nic hledat - jednoduše nalijete melasu do tabáčku, pořádně promícháte. Díky tomu, že vločky Nubia tabáku, na které jsou tabákové lístky nakráceny, jsou mírně předvlhčené, rychleji reagují na přidané zvlhčovadlo a prolnutí s ním trvá jen 1-2 hodiny.
Další příjemnou novinkou je, že tento tabák můžete koupit i samotný pod názvem Tabák Nubia a můžete použít Vaši oblíbenou melasu. Samostaně jsou v nabídce i melasy Shishamix. Bylo by škoda nevyužít jejich příchutí a byť jen vyzkoušet jak chutná Mráz v kombinaci třeba s Oceánem.

Používáme ověření věku Adulto