Co má společného Provost, Chimney a Magnum?

UNITYNejen jaro je v plném proudu, ale i proud nového zboží vás jistě potěší stejně jako pěkné a slunečné počasí. Vlastně je toho tolik, že člověk ani neví z kterého konce začít. Vodní dýmky UNITY jsou jednoduché prosté a vyšperkované technickými detaily, které zapadají do designu těchto dýmek a tvoří jejich jedinečnou funkcionalitu. Nyní v nové variantě UNITY Prime 49 cm a UNITY Magnum 69 cm. Zvolit můžete i lákavé dvoušlauchové provedení. Možnost dokoupit si difusor, náhradní vázu, těsnění či náustek taky není k zahození.
Další ve výčtu novinek nesmí chybět zboží, které svou elegancí nadchne každého milovníka voďárů. Jsou jimi čím dál víc oblíbené celoskleněné vodní dýmky, tentokrát pod značkou Lava. V jejich základním příslušenství naleznete třeba i malou skleněnou korunku, adaptéry, či skleněné sítko plnící funkci závětří. Výhodou je i elegantní polstrovaný kufřík.
Pod značkou Lava je nyní nově v prodeji elektrický žhavič na uhlíky do vodní dýmky. Malý skladný a prostě tak akorát na rozpálení přírodních uhlíků.
Již jste slyšeli slovíčko Provost? Toto není zkomolenina slova pravost, ale název speciální pomůcky na korunky značky AOT – Apple on Top. Slouží jako tzv. heat management a zároveň i jako tarbuš. Je jisté, že komfort díky tomuto „udělátku“ se zřetelně zvýší. Prodlouží se doba kouření a to s méně uhlíky, popel se nesype do korunky a dokonce Provost zjemňuje kouř. Pokud nevlastníte korunku AOT  pak nezoufejte. Tato pomůcka se dá použít i na jiné korunky standardních velikostí.
Na závěr jsme nechali perličku v podobě korunkových setů značky Chimney. Nemusíte se zdržovat přípravou alobalu. Speciální sítko vám poslouží lépe jako hliníková folie.

Používáme ověření věku Adulto