Česká perla - vodní dýmka InsahAR

Vodní dýmka InsaharJak lépe charakterizovat novinku, která byla vyrobena tady u nás v ČR. Na začátku byl samozřejmě originální nápad a to pustit se do výroby vodní dýmky. Jak to všechno dopadlo můžete teď posoudit sami. Krásný, moderní dokonce až puristický vzhled má spoustu vychytávek, které napomohou uživateli k většímu komfortu.
Začneme postupně shora.
Nejvýše umístěnou částí vodní dýmky je korunka. Ne jinak je to i u této dýmky. Korunku zná každý dýmkař a možná si řekne, že na ní není nic zvláštního. Kromě toho, že i tato korunka je vyráběna u nás je i po technické stránce vylepšená. Je vyrobena z kvalitní keramické hlíny. Je celkově masivnější a její vnitřní povrch je glazován. Při kouření se plynuleji rozehřívá a tabák, který se do ní při kouření vkládá se tak nepřepaluje. Mírně vypouklé dno zamezí stékání melasy do těla dýmky.
Další částí InsahAR vodní dýmky je tělo, které je pohodlně čistitelné díky snadné rozebiratelnosti jednotlivých dílů. Toto spojení je řešeno závity, které jsou perfektně utěsněny. Zajímavě řešená hlava vodní dýmky nabízí možnost napojení dokonce až tří hadic.Samotné napojení hadic a hlavy je velmi jednoduché a je pouhým nasunutím hadice do hlavy pomocí speciální koncovky. Těsnost tentokrát zajišťují O kroužky.
Hadice jsou vyrobeny ze silikonu. Výhoda tohoto materiálu je všeobecně známá. Hadice se dají lehce proplachovat a čistit, mají dlouhou životnost a nepohlcují pachy. Koncovka hadice jsou vyrobeny z kovu a umožňuje výměnu kovových náustků. Originální vychytávka hadice InsahAR je umístění nerezové pružiny do části která navazuje na výstup k hlavě vodní dýmky. Řeklo by se maličkost, ale ona maličkost zamezí deformacím hadice při kouření. Nezlomí se, neohnou a průchodnost kouře je tak neustále perfektní. Zároveň tato pružina nenarušuje design, ale působí velmi zajímavě.
Poslední nejoriginálnější část vodní dýmky InsahAR je krásná dřevěná váza. Máte na výběr ze tří druhů a to javor, olše a jasan. Příjemné a stylové druhy dřeva s mistrným opracováním. Možná si řeknete, že to teda nemůže fungovat. Jenže výrobce i tuto část vyšperkoval. Vnitřek této vázy je pokryt pružným silikon-akrylovým povrchem, který zajistí dlouhou životnost a má certifikáty pro styk s pitnou vodou.

Používáme ověření věku Adulto