Bohemian a Oduman jména se zvukem kvality

Bohemian a OdumanČeské sklo má po celém světě opravdu dobré jméno. Krása českého skla proniká do podvědomí takřka ve všech zemích. Um našich sklářů můžeme vidět nejen na jejich uměleckých předmětech, ale i na věcech které užíváme takřka každý den. Krásné a precizní zdobení ve s pojení s kvalitním základem na, které se toto zdobení nanáší. To vše má krásný zvuk značky Bohemia. Nyní můžete vázy se značkou El Nefes a Bohemian, které pocházejí z dílny našich mistrů, pořídit i ke svým vodním dýmkám.
Zvuk kvality je ta správná tónina, která provází i další novinku. Tentokrát je to turecká vodní dýmka Oduman N5. V pořadí pátý model známého výrobce Oduman je ve v zajímavém provedení spojení kovu a skla s neobvyklým moderním designem. Skleněné tělo je umístěno do kovového stojanu, který zajišťuje dokonalou stabilitu. Do spodní části stojanu lze umístit LED modul, který ještě zvýší atraktivitu této vodní dýmky.
Další novinkou jsou uhlíky do vodní dýmky Tom Cococha Gold. Je pravdou, že tyto přírodní uhlíky již nějaký ten čas v nabídce máme. Proč tedy novinka? Nyní jsou totiž k dispozici i v malém, doslova kapesním balení. Krabička obsahuje pouze 9 ks uhlíků.

Používáme ověření věku Adulto