Bajonet, pemza a hliník

Narikela premiumZdánlivě nesourodé pojmy a přesto mají něco společné. Snad bude zajímavé představit je jednotlivě. Bajonetový závit je spolehlivé a jednoduché spojení, kde jedna součást do druhé spolehlivě zapadne pouhým pootočením. Prostě klik a je to. Nové dýmky Narikela premium mají bajonetové spojení mezi tělem a vázou vodní dýmky. Tato řada dýmek se vyznačuje lehkým tahem, který vzniká i díky zkrácené trubici, která je ponořena ve vodě vázy vodní dýmky (downstem).

Vysoce porézní vyvřelá hornina je nazývána také sopečné sklo nebo pemza. Její použití v kosmetice je známé. Nyní pemza našla další směr svého využití. Díky svému složení (skleněná vlákna) lehce odolává vysokým teplotám, které vznikají při pálení uhlíků. Nové korunky typu phunnel pro vodní dýmky značky Monster jsou vyrobeny z tohoto netradičního materiálu. Povrch korunky je upraven glazurou. Monster Kali je kompatibilní s heat management typu Kaloud Lotus, Oduman Ignis, Kaya Block aj.

Nové náustky značky Aladin jsou vyrobeny z hliníku a jsou určeny pro silikonové hadice. Tenké, jednoduché a velmi praktické. Při kouření nemusíte mít pocit, že máte v ústech banán! Průměr náustků 1,1 cm je velmi příjemný.

Používáme ověření věku Adulto