Aladin Origins neustále překvapuje

Aladin Origins Havanna

Příjemná zpráva pro nedočkavé. Rodinka modelů Aladin Origins má zase nové přírustky. Tentokráte s názvem Aladin Havanna a Karachi. Nejsou to ovšem žádné popelky. Čtyřšlauchový typ vodní dýmky Havanna je doslova dělaný na příjemné párty, či větší společnost. Krásné a sladěné zdobení jednošlauchových  vodních dýmek Karachi doplňují na vázách tajemné arabské motivy. Prostě šik na první pohled. 
Řada vodních dýmek Beirut a Istanbul získala nové barevné varianty.
Další novinkou jsou přírodní uhlíky Tom Cococha Green. Přírodní kokosové uhlí, které je vyrobeno z kokosových skořápek. Tyto jsou zbytkovým produktem při výrobě kokosového oleje a jedná se o čistě přírodní a ekologický produkt. Krásně hoří, dlouho žhne a má minimum zůstatkového popela.
Další zmínka patří malému pomocníkovi, na kterého již mnozí netrpělivě čekáte. Malý velikostí ale nepostradatelný svou funkčností. Řeč je o Redukci pro hadici Aladin Evolution malá, která byla doskladněna a nyní díky ní můžete ze svých jednošlauchových miláčků jednoduše vykouzlit dvoušlauchové, jednoduchou záměnou pojistného ventilu (u dýmek které toto umožňují) za již zmíněnou redukci, do které pak můžete nasadit další hadici.
Od firmy Aladin byly doskladněny také minerální kamínky, zvlhčovadla tabáku, vaporizační pasty, děrovače fólie, korunky, hadice a další.

Používáme ověření věku Adulto