Akce! Fresh Coco 1 kg nyní zdarma k nákupu Kaloud Lotus

Akce Fresh Coco zdarma ke Kaloud LotusUhlíky do vodní dýmky Fresh Coco 1 kg nyní dostanete jako dárek zdarma při nákupu Kaloud Lotus.
Kaloud Lotus je jedinečný heat management, kterým můžete jednoduše usměrňovat proud vzduchu, který proudí na rozžhavené uhlíky, a tím určujete výslednou teplotu kouřené směsi. Tabák se nepřepaluje a dýmka vydrží úměrně déle. Celý tento proces je možný díky konstrukci Kaloudu. Vnější obal je dvouplášťový a vývod horkého vzduchu je proveden otvory na bocích těsně nad úrovní spodní rovinky Kaloudu. Plocha, na kterou se pokládá uhlík, je celistvá a proto přenáší pouze teplo a nedovolí popelu dostat se do kouřené směsi.
 Kaloud Lotus má kruhovitý tvar a kostičky normálního přírodního uhlí nelze úplně ideálně vměstnat do tohoto prostoru. Díky Fresh Coco uhlíkům můžete využít prostor Kaloud Lotusu takřka ideálně. Jsou přímo dělány pro tuto legendární pomůcku.
Fresh Coco jsou přírodní uhlíky idelání pro kruhovitý průřez Kaloud Lotusu. Jsou vyráběné z kokosových skořápek. Zanechávají max 2% zbytkového popela. Přibližná doba žhnutí je 120 minut!

Využijte jedinečné časově omezené akce! Fresh Coco 1 kg zdarma k nákupu Kaloud Lotusu pouze do konce měsíce října 2015.

Používáme ověření věku Adulto