Vodní dýmka Shisha Original Aristo Terra

Kód: 01406200
ZDARMAZDARMA
Vodní dýmka Shisha Original Aristo Terra
19 890 Kč
Skladem (1 ks)
Vodní dýmka české výroby Shisha Original TERRA z modelové řady Aristo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Téhle dýmky se nelze nevšimnout. Černý ornament tvoří podstatnou část přední strany bílého porcelánového těla vodní dýmky Shisha Original TERRA z řady Aristo, a zrak upoutá i skleněná váza ve verzi Medium Cubica. Na těle najdete také logo značky umístěné nad vývodem na hadici. Veškeré zdobení je do porcelánového těla vpálené, nelze jej tedy mechanicky odstranit.

Vodní dýmky Shisha Original jsou ručně vyráběné v České republice. Jako vůbec první značka použila Shisha Original na výrobu těla svých dýmek porcelán.

Díky širokému hrdlu vázy Bohemia Glass není problém obohatit vodu o kousky ovoce a bez námahy je později zase vytáhnout. Tvar vázy má také za následek snadné čištění. Údržba jednotlivých komponentů vodní dýmky Shisha Original TERRA je o to pohodlnější, že jsou ošetřeny organickou nanotechnologií, zabraňující usazování nečistot.

Součástí vodní dýmky Shisha Original TERRA je zdobená váza Medium Cubica s ocelovým závitem, silikonová hadice ručně obšitá černou italskou hovězí kůží kameninová korunka, porcelánová tarbuš, dřevěná ručka Figura, dřevěný podstavec s LED podsvětlením a dřevěný box, ve kterém je dýmka s veškerým příslušenstvím uložena. Vodní dýmka má vyražené unikátní sériové číslo, které je obsaženo i v přiloženém certifikátu, Každý kus je tedy naprostý originál.

Poznámka: fotografie je ilustrační, vzhled nabízeného modelu se může lišit. Jednotlivé části dýmky je možné na přání změnit. V případě zájmu o vodní dýmku nás prosím kontaktuje.

Upozornění: vodní dýmku Shisha Original posíláme pouze službou DPD. V případě volby jiného přepravce vám bude změněn.

Doplňkové parametry

Kategorie: Shisha Original
Barva: Bílá
Velikost vodní dýmky: Střední do 70 cm
Typ vodní dýmky: Normální
Barva těla: Bílá
Počet vývodů na hadice: 1 hadice
Spojení vázy s tělem: Závit
Značka: Shisha Original
Celková výška [cm]: 65
Výška skla [cm]: 15
Počet hadic vodní dýmky [ks]: 1
Způsob provedení: porcelán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: